8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09129727036

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
 

گیربکس در چه صنایعی کاربرد دارد

امید صنعت > کار حرفه ای  > گیربکس در چه صنایعی کاربرد دارد

گیربکس در چه صنایعی کاربرد دارد

جعبه دنده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد زیرا آنها عملکردهای بسیاری را ارائه می دهند. گیربکس صنعتی ، در ساده ترین تعریف ، مجموعه ای از چرخ دنده ها است که گشتاور یا سرعت را افزایش می دهد ، اما معمولاً هر دوی آنها نیست. این ماشین ها را می توان در بسیاری از مناطق دیگر به کمربندهای نقاله و برج های خنک کننده متصل کرد. در حقیقت ، بسیاری از صنایع بسته به عملکرد مورد نیاز هر کار ، از ترکیبی از گیربکس استفاده می کنند. برخی از بزرگترین بخش هایی که این ماشین ها در آنها استفاده می شود شامل صنایع کاغذ ، سیمان ، شکر و فولاد است.

INDUSTRIAL-GEAR-BOX


صنعت کاغذ

صنعت کاغذ هنوز هم در بازارهای دوستدار محیط زیست امروز حائز اهمیت است. از بسیاری جهات ، در حال افزایش محبوبیت است که باعث افزایش تقاضا برای تأسیسات تولید و جعبه دنده های اتومبیل در آن تجهیزات می شود. صنعت کاغذ از طیف گسترده ای از جعبه دنده های صنعتی از جمله آنهایی که از چدن ، فولاد و آلومینیوم ساخته شده است برای انجام انواع عملکردها استفاده می کند.
صنعت سیمان

سیمان صنعت دیگری است که آماده رشد آن در دهه آینده است. با بحث های گذشته در اخبار و دولت درباره طرح تجدید زیرساخت ها ، بدون شک سیمان نقش مهمی را در هر پروژه مهم ایفا می کند. این صنعت در شرایط گشتاور بالا از گیربکس های صنعتی استفاده می کند تا سیمان را پردازش کند. برای افزایش گشتاور در موتورها یا کاهش سرعت از جعبه دنده هایی مانند مدل های بول و مارپیچ استفاده می شود. اساساً ، صنعت سیمان از جعبه دنده های صنعتی برای تغییر گشتاور تا حد ممکن استفاده می کند.

صنعت قند

شکر صنعتی است که به شدت وابسته به طیف گسترده ای از ماشین آلات صنعتی است. بر این اساس ، آن را به مدیریت طیف گسترده ای از جعبه دنده های صنعتی ، از جمله مدل های مارپیچ و حتی سفارشی ساخته شده برای مدیریت طیف گسترده ای از ظرفیت گشتاور و نسبت متکی است.
صنعت فولاد

فولاد مانند سیمان صنعت دیگری است که از ماشین آلات سنگین استفاده می کند و به گیربکس های صنعتی نیاز دارد تا در شرایط سخت کار کنند. این صنعت به گیربکس هایی متکی است که قوی ، بادوام بوده و قادر به تحمل درجه حرارت بالا هستند. صنعت فولاد از انواع جعبه دنده های صنعتی مانند مدل های مارپیچ و همچنین جعبه دنده های چرخشی و باری استفاده می کند.

INDUSTRIAL-GEAR-BOX


برای خرید ارزان و اینترنتی گیربکس در انواع و مارک های مختلف کلیک کنید
برای مشاهده و خرید گیربکس ها در سایزهای مختلف با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
۰۲۱۳۳۹۰۷۵۲۶
۰۹۱۲۹۷۲۷۰۳۶

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید