8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09129727036

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
 

جک اسکرو چیست

امید صنعت > آموزش  > جک اسکرو چیست

جک اسکرو چیست

جک اسکرو چیست (JAC SCREW)

چگونه و کجا جک اسکرو کار می کند

جک پیچ یکی از مهمترین انواع پیچ منحصر به فرد به دلیل مزایای ترکیبی از پیچ و اهرم ، یک جک اسکرو است که بر اساس اصل گوه کار می کند. اینها در اندازه های مختلف موجود است جکهای با اندازه کوچک از نظر ایده آل برای تجهیزات خانگی مانند وسایل جانبی ، تلویزیون ، سیستم صوتی و سایر وسایل سرگرمی مهم هستند ، در حالی که نسخه های بزرگتر در تجهیزات مورد استفاده برای صنایع ، دفاتر و سایر مناطق تجاری استفاده می شوند.

JACK-SCREW

چگونه یک جک اسکرو در فعالیتهای سرویس دهی خودرو کمک می کند؟

جک اسکرو با دقت طراحی شده است به گونه ای که آن را قادر می سازد با راحتی و بلند مدت اجسام سنگین را تحمل و بلند کند. همچنین باعث می شود جکهای شکاف قادر به تحمل وزن و فشار زیادی برای مدت طولانی باشند. اکنون نخ و مواد برداشته شده خود را قفل کرده و بررسی اپراتور پایین خودرو را برای اهداف سرویس راحت می کند. به منظور پایین آوردن یا بالا بردن ماشین ، با چرخاندن نوار فلزی درج شده در جک ، باید جک را بلند یا پایین آورد. هنگامی که این نوار فلزی در جهت عقربه های ساعت چرخانده شده است ، پیچ جک و ماشین قرار داده شده بر روی آن را بلند می کند.

برنامه های Jackscrews

جک اسکرو جدا از اینکه برای بلند کردن ماشینهای فلزی سنگین مانند اتومبیل و سایر وسایل نقلیه برای اهداف سرویس دهی و نگهداری و تجزیه و تحلیل استفاده می شود ، جک اسکرو برای موارد زیر نیز بکار میرود:

جک های پیچ به طور گسترده در طیف گسترده ای از دستگاه های برقی و الکترونیکی استفاده می شوند و اغلب در بسیاری از قطعات الکترونیکی یافت می شوند. همچنین این پیچ ها بخش مهمی از طراحی را برای اتصالات برقی متنوع ایجاد می کنند ، زیرا یک اتصال مطمئن بین دستگاه برقی و کابل را تشکیل می دهد. به این ترتیب ، برای اتصال تلویزیون به دی وی دی پلیر ، لپ تاپ و غیره استفاده می شود.
جک های برقی به عنوان مؤلفه های مهم برای پشتیبانی از دستگاه هایی مانند مانیتور ، CPU و غیره در نظر گرفته می شوند. از این رو ، این موارد در صنعت ارتباطات مفید است.
این موارد همچنین در PCB های چندلایه مفید است که در آن جک ها بدون ترس از جابجایی ، فاصله مطلوب بین ۲ یا چند مورد را حفظ می کنند.
دیگر مناطق متداول که جک اسکرو در آن بسیار استفاده می شود بلند کردن یا بالا بردن وسایل نقلیه فلزی سنگین مانند اتومبیل ، کامیون یا حتی هواپیما برای اهداف تعمیر و نگهداری ، تجزیه و تحلیل و سرویس دهی است.

علاوه بر این که در برنامه های فوق الذکر مورد استفاده قرار می گیرد ،جک اسکرو بخشی جدایی ناپذیر از چندین ماشین آلات و ابزارهایی هستند که ما بطور روزانه از آنها استفاده می کنیم. صندلی های دندانپزشک ، تخت بیمارستان ، کارد و چنگال ، استادیوم های فوتبال ، ساحل غلتکی ، پل های هوایی هواپیما ، تئاتر ، قطار ، اتومبیل ، اسباب بازی های کودکان

شما میوانید برای خرید جک اسکرو به سایت امید صنعت مراجعه نمایید ویا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۹۷۲۷۰۳۶

۰۲۱۳۳۹۰۷۵۲

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید