8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09129727036

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
 

قیمت ساید چنل

امید صنعت > دسته‌بندی نشده  > قیمت ساید چنل

قیمت ساید چنل

قیمت ساید چنل

ساید چنل ها دارای انواع مختلفی میباشند و با توجه به اندازه و آلمانی یا چینی بودن دارای قیمت متفاوت میباشند قیمت سایدچنل ها متفاوت است قیمت سایدچنل چینی ارزان تر و قیمت ساید چنل آلممانی و تایوانی بیشتر است شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ساید چنل به سایت امید صنعت مراجعه نماییدشما میتوانید برای اطلاع از لیست قیمت ساید چنل در مدل ها و اندازه های مختلف و گرفتن مشاوره درباره قیمت ساید چنل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
۰۹۱۲۹۷۲۷۰۳۶
۰۲۱۳۳۹۰۷۵۲۶

دمنده های ساید چنل ، که به عنوان پمپ های خلا یا کمپرسورهای خلا نیز شناخته می شوند ، می توانند فشار قابل توجهی بالاتر از فن های صنعتی ایجاد کنند. با این حال ، یک دمنده ساید چنل جریان هوای کمتری نسبت به طرفداران گریز از مرکز ایجاد می کند. اصل عملکرد پمپ های خلاء دارای فناوری خاص خود است: هوا از طریق پروانه ای سریع چرخشی پرنده مکش می شود. پس از این ، هوا در دمنده ساید چنل توسط نیروی گریز از مرکز فشار وارد می شود و فشرده می شود. از طریق ساید چنل به قسمت داخلی جاروبرقی جریان می یابد و دوباره بین دو تیغه دیگر فشرده می شود. فشرده سازی دوم پمپ ها را قادر می سازد فشار دیفرانسیل قابل توجهی بالاتر تولید کنند.

دمنده های ساید چنل برای برنامه شما

دمنده های ساید چنل Elektror می توانند فشار دیفرانسیل توربو تا حداکثر ۷۵۰ mbar (75،۰۰۰ Pa) و جریان هوا تا ۱۱۵۰ m³ در ساعت را ایجاد کنند. هر نوع دمنده خلاء Elektror کاملاً بدون روغن کار می کند. انواع مختلفی از دمنده های ساید چنل وجود دارد: انواع تک مرحله ای (SD ، ۱SD) و دو مرحله ای (۲SD) و همچنین دمنده های ساید چنل ، که فقط با مبدل فرکانس (SD-FU / FUK) قابل اجرا هستند. به طور کلی ، تمام پمپ های Elektror را می توان با استفاده از مبدل فرکانس برای استفاده در مصرف انرژی تنظیم و تنظیم کرد. گاز را می توان با دمنده های ساید چنل ما نیز انتقال داد.
ساید چنل های موجود در بازار

مناسب برای مبدل های فرکانس
IE3 – راندمان انرژی
محافظت در برابر سیم پیچ
پوشش های ویژه
درایوهای خارجی امکان پذیر است
گواهینامه های متعدد (EAC ، UR (ایالات متحده / کانادا))
سایر نسخه های ویژه موجود در صورت درخواست

کاربرد ساید چنل

ساید چنل از یک طرف هوا را گرفته و از آن طرف با سرعت زیاد به بیرون میدمد پس ساید چنل دارای یک ورودی و یک خروجی است
پمپ های ساید چنل نسبت به پمپ های سانتریفیوژ معمولی هنگام کار با جریان کم و سرهای بالا ، از خود اقتصادی تر عمل می کنند (راندمان بهتری دارند).

با توجه به این واقعیت ها ، پمپ های ساید چنل برای حل بسیاری از مشکلات پمپاژ در فرآیندهای صنعتی مناسب هستند. آنها می توانند تقریباً برای مایعاتی که فاقد هرگونه مواد ساینده و چسبندگی مناسب هستند ، مورد استفاده قرار گیرند. محدودیت کاربرد در طراحی خودپردازنده ۱۱۵ cSt است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید